Popis
Nabíječka baterií IDEAL PRAKTIK CHARGER 4 LCD 6/12V
- nabíjecí napětí 6V/12V
- kapacita baterie 1,2 – 160 Ah
-
Používá se pro nabíjení všech 6/12V kyselinových klasických, bezúdržbových i gelových (MF, AGM, EFB,WET,GEL) typů baterií do čtyřkolek, motocyklů, skútrů, golfových vozíků, ultralightů, travních sekaček s pojezdem a podobně.
- Digitální ukazatel, podsvícený
- Nabíječku je vhodné používat v nonstop provozu při zazimování motocyklu
Technické specifikace:
| Nabíjecí napětí | 6.0 V/12.0 V |
| Výkon | 55.0 W |
| Délka | 180.0 mm |
| Šířka | 80.0 mm |
| Výška | 40.0 mm |
| Hmotnost | 0.56 kg |
| Počet stupňů regulace | 2.0 ks |
| Jmenovitá kapacita baterie (min/max) | 14.0 Ah/100.0 Ah |
| Jmenovitý dobíjecí proud | 4.0 A/1.0 A |
| Pro akumulátory | 6.0 V/12.0 V |
| Typ baterie | AGM /EFB /GEL /MF /WET |
| Napájecí napětí | 230.0 V |
| Kapacita nabíjené baterie pro 6V | 1;2-80 Ah |
| Kapacita nabíjené baterie pro 12V | 14-100 Ah |
| Maximální nabíjecí proud | 4.0 A |
| Ochrana proti přebíjení baterie | Ano |
| Ochrana proti odlétajícím jiskrám | Ano |
| Ochrana proti přehřátí | Ano |
| Ochrana proti přepólování | Ano |
| Ochrana proti zkratu | Ano |
| Stupeň ochrany | IP20 |





