Popis
Nájezdová brzda KNOTT KF 27 B (GF) 1400-2700 kg
Tato nájezdová brzda je určena pro iniversální montáž na oje tvaru „V“.
Brzda je dodávána kompletní včetně tažné kulové spojky EM 300 R-B a pojistného lanka.
Typ KF 27 Ausf. B nahrazuje dříve vyráběný typ KF 27 Ausf. A.
pro celkovou hmotnost přívěsu: 1400 až 2700 kg
max. povolené svislé zatížení: 100 kg
kombinovatelné s kol. jednotkami: KNOTT typ 16-1365 (160×35), 20-2425/1 (200×50), 25-2025 (250×40) a 30-2261 (300×60)
| Výrobce: | KNOTT |
|---|---|
| Pro celkovou hmotnost přívěsu min.: | 1400 kg |
| Pro celkovou hmotnost přívěsu max.: | 2700 kg |
| Maximální povolené svislé zatížení: | 100 kg |
| Montovatelné na oj: | „V“ oj |
| Spojovací zařízení: | EM 300 R-B |
| Montáž: | univerzální |
| KNOTT ID: | 203301.004 |





