Popis
Sada zadních tlumičů YSS nastavitelné Honda, Kymco 350mm
| Typ | : Plynokapalinový tlumič |
| Uchycení nahoře | : Oko |
| Vnitřní průměr oka | : 10 mm |
| Délka | : 350 mm |
| Uchycení dole | : Přední tlumiče |
| Šířka vidlic | : 20 mm |
| Seřízení | : Plynulé seřízení pružiny |
| Barva pružiny | : Červená |
| Charakteristika pružiny | : 12-27 |
| Délka pružiny | : 220 mm |
| Průměr pružiny | : 42 mm |
| Expanzní nádobka | : Ne |
| Výrobce | : YSS |
| Průměr pístu | : 22 mm |
| Průměr pístnice | : 10 mm |





