Popis
Nájezdová brzda kompl. AL-KO Profi V 3500 pro kolové jednotky 2051/2361 – 2 nápravy –
bez kloubu
Nájezdová brzda je určena pro spodní i horní montáž na oje tvaru „V“
Brzda je dodávána bez spojovacího zařízení. Lze ji osadit odpovídající tažnou kulovou spojkou s průměrem 60 mm nebo tažným okem.
Těleso nájezdové brzdy je vyrobeno z litiny a je opatřeno přípravou pro montáž držáku opěrného kolečka.
Držák opěrného kolečka není součástí dodávky
pro celkovou hmotnost přívěsu: 2000 až 3500 kg
max. povolené svislé zatížení: 150 kg
kombinovatelné s kol. jednotkami: AL-KO typ2051 / 2361
průměry brzdových bubnů 200 mm / 230 mm
použité čelisti 200×50 mm a 230×60 mm
| Výrobce: | AL-KO |
|---|---|
| pro celkovou hmotnost přívěsu min.: | 2000 kg |
| pro celkovou hmotnost přívěsu max.: | 3500 kg |
| maximální povolené svislé zatížení: | 150 kg |
| montovatelné na oj: | „V“ oj |
| spojovací zařízení: | Bez spojovacího zařízení |
| pro spojovací zařízení průměr | 60 mm |
| označení ZN | 692720 |
| servisní číslo (ETI): | 811912 |
| orig.ozn AL-KO: | 1224139 |





