Popis
Nájezdová brzda KNOTT KF 35 D (GF) 2700 – 3500 kg
Tato nájezdová brzda je určena pro iniversální montáž na oje tvaru „V“.
Brzda je dodávána kompletní včetně tažné kulové spojky EM 350 R-CH a pojistného lanka.
pro celkovou hmotnost přívěsu: 2700 – 3500 kg
max. povolené svislé zatížení: 150/350 kg
kombinovatelné s kol. jednotkami: KNOTT typ 16-1365 (160×35), 20-2425/1 (200×50), 25-2025 (250×40) a 30-2261 (300×60)
| Výrobce: | KNOTT |
|---|---|
| Pro celkovou hmotnost přívěsu min.: | 2700 kg |
| Pro celkovou hmotnost přívěsu max.: | 3500 kg |
| Maximální povolené svislé zatížení: | 150/350 kg |
| Montovatelné na oj: | „V“ oj |
| Spojovací zařízení: | EM 350 R-CH |
| Montáž: | univerzální |
| KNOTT ID: | 203090.055 |





