Popis
Nájezdová brzda kompl. AL-KO 90S HM 700-1000 kg – horní montáž
Tato nájezdová brzda je určena pro horní montáž na V oje , kdy je nájezdová brzda přišroubovaná na oj shora .
Pro spodní montáž, kdy je brzda k oji šroubovaná ze spodní strany, je určena brzda s jinak vychýlenou ovládací pákou ruční brzdy.
Brzda je dodávána kompletní včetně tažné kulové spojky AL-KO AK 161 a pojistného lanka.
pro celkovou hmotnost přívěsu: 700 až 1000 kg
max. povolené svislé zatížení: 75 kg
kombinovatelné s kol. jednotkami: AL-KO typ 1636G, 1637 , 2051
| Výrobce: | AL-KO |
|---|---|
| Pro celkovou hmotnost přívěsu min.: | 700 kg |
| Pro celkovou hmotnost přívěsu max.: | 1000 kg |
| Maximální povolené svislé zatížení: | 75 kg |
| Montovatelné na oj: | „V“ oj |
| Spojovací zařízení: | AK 161 |
| Montáž: | horní |
| Servisní číslo AL-KO (ETI): | 811172 |





