Popis
Nájezdová brzda kompl. AL-KO 161S HM 950-1600 kg – horní montáž
Tato nájezdová brzda je určena pro horní montáž na V oje , kdy je nájezdová brzda přišroubovaná na oj shora.
Pro spodní montáž, kdy je brzda k oji šroubovaná ze spodní strany, je určena brzda s jinak vychýlenou ovládací pákou ruční brzdy.
Brzda je dodávána kompletní včetně tažné kulové spojky AL-KO AK 160 a pojistného lanka.
| Výrobce: | AL-KO |
|---|---|
| Pro celkovou hmotnost přívěsu min.: | 950 kg |
| Pro celkovou hmotnost přívěsu max.: | 1600 kg |
| Maximální povolené svislé zatížení: | 100 kg |
| Montovatelné na oj: | „V“ oj |
| Spojovací zařízení: | AK 160 |
| Montáž: | horní |
| Servisní číslo AL-KO (ETI): | 811027 |
| AL-KO no.: | 247661 |





