Popis
Nájezdová brzda KNOTT KF 13 E (GF) 750 – 1300 kg.
Tato nájezdová brzda je určena pro tzv. horní i spodní montáž na V oje .
Brzda je dodávána kompletní včetně tažné kulové spojky KK14 B a pojistného lanka.
pro celkovou hmotnost přívěsu: 750 až 1400 kg
max. povolené svislé zatížení: 100 kg
kombinovatelné s kol. jednotkami: KNOTT typ 16-1365 (160×35) a 20-2425/1 (200×50)
| Výrobce: | KNOTT |
|---|---|
| Pro celkovou hmotnost přívěsu min.: | 750 kg |
| Pro celkovou hmotnost přívěsu max.: | 1400 kg |
| Maximální povolené svislé zatížení: | 100 kg |
| Montovatelné na oj: | „V“ oj |
| Spojovací zařízení: | KK14 B |
| Montáž: | univerzální |
| KNOTT ID: | 202598.001 |





