Popis
| Typ | : Kapalinový tlumič |
| Uchycení nahoře | : Oko |
| Vnitřní průměr oka | : 10 mm |
| Délka | : 360 mm |
| Uchycení dole | : Tlumiče |
| Šířka vidlic | : 20 mm |
| Seřízení | : Předpětí pružiny |
| Barva pružiny | : Černá |
| Charakteristika pružiny | : 13-18 |
| Délka pružiny | : 220 mm |
| Průměr pružiny | : 38/40 mm |
| Expanzní nádobka | : Ne |
| Výrobce | : YSS |
| Průměr pístu | : 22 mm |
| Průměr pístnice | : 10 mm |
| SYM | GTS | 250 | 2007/2008 | LM25W-P |
| SYM | GTS 250 | 250 | 2006/2007 | LM25W-6 |
| SYM | JOYMAX | 250 | 2005/2007 | LM25W-6LM25W-T |
| SYM | JOYMAX EURO3 I | 250 | 2007/2008 | LM25W1-T |
| SYM | JOYMAX EVO | 300 | 2009/2009 | LM30W-6 |
| SYM | JOYMAX EVO I | 300 | 2010/2010 | LM30W-T |
2 kusy





