Popis
| Technická data | |
|---|---|
| Typ | : Plynokapalinový tlumič |
| Uchycení nahoře | : Oko |
| Vnitřní průměr oka | : 10 mm |
| Délka | : 435 mm |
| Uchycení dole | : Tlumiče |
| Šířka vidlic | : 20 mm |
| Seřízení | : Plynulé seřízení pružiny |
| Barva pružiny | : Černá |
| Charakteristika pružiny | : 13-18 |
| Délka pružiny | : 260 mm |
| Průměr pružiny | : 46 mm |
| Expanzní nádobka | : Ne |
| Výrobce | : YSS |
| Průměr pístu | : 30 mm |
| Průměr pístnice | : 12 mm |
| MBK | XQ THUNDER | 125 | 2001/2002 | 5HT |
| MBK | XQ THUNDER | 150 | 2001/2002 | 5LG |
| YAMAHA | XQ MAXSTER | 125 | 2001/2002 | SE051 |
| YAMAHA | XQ MAXSTER | 150 | 2001/2002 | SG061 |





