Popis
| Typ | : Kapalinový tlumič |
| Uchycení nahoře | : Čep |
| Průměr čepu | : 10 mm |
| Délka | : 365 mm |
| Uchycení dole | : Tlumiče |
| Šířka vidlic | : 36 mm |
| Seřízení | : Předpětí pružiny |
| Barva pružiny | : Černá |
| Charakteristika pružiny | : 25-35 |
| Délka pružiny | : 220 mm |
| Průměr pružiny | : 38/40 mm |
| Expanzní nádobka | : Ne |
| Výrobce | : YSS |
| Průměr pístu | : 22 mm |
| Průměr pístnice | : 10 mm |





