Popis
Sada nastavitelných tlumičů vhodné pro Honda, Peugeot.
Rozměry:
| Typ | : Kapalinový tlumič |
| Uchycení nahoře | : Oko |
| Vnitřní průměr oka | : 10 mm |
| Délka | : 400 mm |
| Uchycení dole | : Tlumiče |
| Šířka vidlic | : 26 mm |
| Seřízení | : Předpětí pružiny |
| Barva pružiny | : Černá |
| Charakteristika pružiny | : 13-18 |
| Délka pružiny | : 240 mm |
| Průměr pružiny | : 46 mm |
| Expanzní nádobka | : Ne |
| Výrobce | : YSS |
| Průměr pístu | : 22 mm |
| Průměr pístnice | : 10 mm |





